Черговий раунд переговорів країн-членів СОТ і гіпотетичні можливості впливу його результатів на умови розвитку світової торгівлі та зовнішньої торгівлі України зокрема
Незважаючи на численні протиріччя в рамках СОТ, що зумовлювали її неефективність в регулюванні глобального торговельного середовища на початку ХХІ ст., дев’ята Міністерська конференція в м. Балі у грудні 2013 р. завершилась підписанням відповідного пакета домовленостей щодо подальшої лібералізації міжнародної торгівлі.
Сільське господарство, спрощення митних процедур та надання преференцій найменш розвинутим країнам стали основними сферами, в яких було досягнуто спільної точки зору поміж усіма членамиСОТ.
В статті проаналізовано передумови підписання Балійського пакета, положення трьох основних блоків угоди, визначено їх роль і вплив на лібералізацію та розвиток світової торгівлі. Охарактеризовано виклики, що стоять перед інститутом багатосторонніхпереговорів в торгівлі на сучасному етапі. Досліджено виклики та можливості, що постають перед Україною у зв’язку з набуттям чинності нових правил регулювання міжнародної торгівлі на наднаціональному рівні.
З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека читачів не обслуговує.
Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин