Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних
Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Увага!
Продовжено річний доступ до колекції повнотекстових баз даних EBSCO

  Якщо Ваш комп'ютер знаходиться в локальній мережі Київського Національного Університету, Ви маєте змогу перейти безпосередньо на сайт видавництва EBSCO натиснувши Сюди!


   Для отримання віддаленого доступу до баз даних на платформі EBSCOhost потрібно звернутись до Служби інформаційного моніторингу на email: sim.sclib@gmail.com надіслати ваші прізвище та ім’я, місце роботи/навчання в Університеті (у назві листа вказати «Віддалений доступ EBSCO»).


Бази даних та ресурси, до яких пропонується доступ:

 • Academic Search Premier.
  Ця база даних, що включає матеріали з різних дисциплін, забезпечує доступ до повних текстів більше ніж 8500 журналів, включаючи повні тексти більш ніж 4600 рецензованих найменувань. Представлені архіви у форматі PDF за період з 1975 р. до наших днів для більш ніж 100 журналів і доступні для пошуку посилання на цитування більш ніж 1000 найменувань.

 • Business Source Premier.
  Business Source Premier – найбільш часто використовувана база даних з досліджень у галузі бізнесу, що містить повні тексти понад 2300 журналів і повні тексти статей з більш ніж 1100 рецензованих наукових видань. База даних містить повні тексти джерел, починаючи з 1886 року, і посилання на цитування з можливістю пошуку, починаючи з 1998 року. Business Source Premier перевершує аналогічні бази даних по повноті представлених текстів з усіх дисциплін, пов'язаних з бізнесом, у тому числі з маркетингу, менеджменту, інформаційних систем для менеджменту (MIS), управління виробництвом і експлуатацією (POM), бухгалтерії, фінансів та економіки. Ця база даних щодня оновлюється на сервері EBSCO host.

 • ERIC.
  ERIC – Інформаційний центр освітніх ресурсів, що містить понад 1 300 000 записів та посилань на більш ніж 323 000 повнотекстових документів, найдавніші з яких датовані 1966 роком.

 • GreenFILE.
  База даних GreenFILE пропонує докладну інформацію, яка покриває всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище. Це зібрання наукових, державних і популярних праць містить інформацію про глобальне потепління, екологічне будівництво, забруднення навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, поновлювані джерела енергії, переробку відходів і багато іншого. База даних надає предметний покажчик і реферати для приблизно 384000 записів, а також повні тексти у відкритому доступі для більш ніж 4700 записів.

 • Health Source - Consumer Edition.
  Ця база даних є найбільш повним зібранням з охорони здоров'я, доступних для бібліотек в усьому світі, і включає різні галузі охорони здоров'я, такі як медичні науки, харчування, виховання дітей, спортивну медицину і загальну охорону здоров'я. У базі даних Health Source: Consumer Edition представлено близько 80 повнотекстових журналів, присвячених охороні здоров'я.

 • Health Source: Nursing / Academic Edition.
  Ця база даних надає близько 550 повнотекстових наукових журналів з багатьох медичних дисциплін. Health Source: Nursing / Academic Edition також представляє Lexi-PAL Drug Guide, що охоплює 1300 навчальних матеріалів для пацієнтів із загальних назв ліків, включаючи більш ніж 4700 торгових марок.

 • Library, Information Science & Technology Abstracts.
  У базі даних Library, Information Science & Technology Abstracts (LISTA) проіндексовано понад 560 основних журналів, майже 50 пріоритетних журналів і майже 125 вибіркових журналів; крім того, є книги, звіти досліджень та протоколи. Охоплено такі тематики, як бібліотекарська справа, класифікація, каталогізація, бібліометрія, пошук інформації в мережі, управління інформацією та інші. Найбільш ранні матеріали датуються серединою 1960-х років.

 • MasterFILE Premier.
  Ця багатопрофільна база даних, створена спеціально для публічних бібліотек, містить повні тексти більш ніж 1700 видань загальної спрямованості за період з 1975 р. по теперішній час. Охоплюючи практично всі предметні галузі загальної спрямованості, MasterFILE Premier містить також повні тексти близько 500 довідників, 164 400 документів-першоджерел і колекцію зображень, що налічує 502 000 фотографій, карт і прапорів. База щодня оновлюється на EBSCO host.

 • MEDLINE.
  MEDLINE містить авторитетну медичну інформацію з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системі охорони здоров'я, доклінічних наук та багато іншого. У базі даних MEDLINE, створеній бібліотекою National Library of Medicine, для пошуку описів у більш ніж 4800 поточних медико-біологічних журналах застосовується MeSH-індексування (Medical Subject Headings - Заголовки медичних тем) з можливістю пошуку по дереву, деревоподібної ієрархії, підзаголовки і розвузлування.

 • Newspaper Source.
  У базі даних Newspaper Source представлені повні тексти більш ніж 40 газет США і міжнародних газет. База даних також містить вибрані повні тексти 389 регіональних газет (США). Крім того, є також повнотекстові стенограми теле- та радіоновин.

 • Regional Business News.
  Ця база даних містить вичерпні повнотекстові матеріали регіональних видань по бізнесу. Regional Business News охоплює понад 80 регіональних видань по бізнесу з усіх великих міст і сільських районів США.

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,