Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Бази даних
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

Шановні читачі!
З технічних причин в розділі сайту "Стародруки" НБ ім. М. Максимовича доступна тільки частина документів.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.


 • 21 Листопада 2017 року

  До відома користувачів!

     З 21 листопада по 29 грудня 2017 р. Наукова бібліотека ім. М. Максимовича пропонує Вам скористатись тестовим доступом до бази даних та до повнотекстового архіву видавництва Institute of Physics Publsihing.
     Доступ люб’язно надано Асоціацією "Інформатіо-Консорціум" у співпраці з Міжнародною фундацією eIFL.net та видавництвом Institute of Physics Publsihing.
     Institute of Physics Publsihing – це архів більше 90 назв видань, 700 000 статей з питань атомної та молекулярної оптики, конденсованих середовищ, астрономії та астрофізики,математичної та теоретичної фізики, фізики високих енергій, плазмової фізики, прикладної фізики, систем автоматизації експерименту та вимірювань, біофізики та фізики Землі.
     Деталі методики роботи з системою пояснюються навчальними файлами.
     Доступ до баз надається лише з локальної мережі університету!

   
  Згорнути>>

 • 21 Листопада 2017 року

  Шановні користувачі!

     Раді повідомити вам про те, що наукове періодичне видання Київського національного університету імені Тараса Шевченка French-Ukrainian Journal of Chemistry потрапило до індексу цитування Emerging Sources Citation Index (ESCI), який є частиною Web of Science Core Collection.
     Нагадуємо, що це вже четверте видання університету, яке за два роки системної співпраці Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича та представників редакційних колективів журналів з компанією Clarivate Analytics стало індексуватись у ESCI (Web of Science Core Collection). Три інших видання:

   
  Детальніше>>

 • 16 Листопада 2017 року

  До відома користувачів!

     Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича пропонує новий випуск аналітичного огляду «Вища освіта і наука» № 10 (жовтень) за 2017 р.
     Метою огляду є узагальнення інформації з питань реформування вищої школи і науки в Україні та за її межами, адаптації до інноваційних змін у сучасному глобалізованому світі в контексті входження України до європейського освітнього простору.
     У виданні також представлено документи про творчу спадщину видатних діячів в науковій та освітній галузі України та зарубіжжя. Висвітлюється інформація щодо модернізації освітніх процесів у ВНЗ та наукових установах: історія, сучасний стан та перспективи розвитку. Окремий розділ вміщує видання, що стосуються діяльності бібліотек ВНЗ України та у світі. 
  Детальніше>>

 • 14 Листопада 2017 року

  Шановні читачі!

     20 листопада 2017 року вже 56-й рік поспіль світ відзначає Всесвітній день дитини. Традиційно в Україні 20 листопада прийнято вважати і Днем спільних дій в інтересах дітей.
     У 1954 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію 836 (IX) і рекомендувала всім країнам ввести в практику, починаючи з 1956 року, святкування Всесвітнього дня дітей як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованій на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
     Символічно, що саме 20 листопада 1959 року Генасамблея ООН прийняла декларацію прав дитини, і в 1989 році ― Конвенцію прав дитини, що базується на чотирьох основних принципах: першочерговість інтересів дитини; забезпечення повноцінного життя та розвитку; залучення до громадського життя; відсутність дискримінації. 
  Детальніше>>

Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,