Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних
Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

 • 29 Вересня 2022 року

  До відома користувачів!

     Щороку 30 вересня в нашій державі відзначається Всеукраїнський день бібліотек, це свято встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. Бібліотекарі відділу обслуговування ІМВ та ІЖ НБ до цієї знаменної події підготували пізнавальну підбірку інформації з теми "Видатні бібліотекарі", де зібрали цікаві і пізнавальні факти з історії бібліотечної справи.
     Запрошуємо до перегляду! • 27 Вересня 2022 року

  До відома користувачів!

     Музика -- одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом найкращих почуттів та емоцій. Музика може підбадьорити, підняти настрій, налаштувати на робочий лад, допомогти розслабитися, подумати — вона може все. Саме у музиці людина знаходить натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення.
     Щорічно, День музики відзначається проведенням концертів та концертних програм, за участю кращих художніх колективів, музикантів та артистів. По усьому світі звучать безцінні твори і шедеври, що стали надбанням світової музичної культури. 
  Детальніше>>

 • 23 Вересня 2022 року

  До відома користувачів!

     24 лютого 2022 року, російські окупанти почали обстріли Харкова. Були випадки прориву оборони; кілька ворожих танків зайшли у Харків, були знищені і контроль відновлено українськими військами. Крім постійних обстрілів житлових кварталів Харкова, є також і цільове, свідоме знищення цивільної інфраструктури: систем постачання газу, води, електрики та тепла, пам’яток культури, закладів освіти.
     7 березня 2022 р. Харкову, за героїчну оборону, було присвоєне звання «Місто – герой України».
     З метою підтримки Харкова та харківчан відділ обслуговування науковою літературою підготував виставку книг присвячених історії, культурі, визначним місцям, видатним людям міста..

   
  Згорнути>>

 • 21 Вересня 2022 року

  До відома користувачів!

      20 вересня на базі НБ ім. М. Максимовича пройшла нарада директорів університетських бібліотек міста Києва на чолі з Головою методичного центру бібліотек ЗВО, доктором наук із соц. комунікацій О. Сербіним. Відповідно до порядку денного на нараді було представлено нових керівників НБ нашої мережі, присутніх колег було проінформовано щодо змін назв деяких університетів, обговорювалися питання стану та особливості роботи книгозбірень у період воєнного стану. Науково-методичним відділом попередньо було проведено опитування по Мережі університетських бібліотек щодо Рекомендації Міністерства культури та інформаційної політики про актуалізацію бібліотечних фондів у зв'язку зі збройною агресією рф проти України, підсумки цього опитування було представлено на нараді. Також обговорювалися питання обліку у статистичних звітах, актуальність зберігання, механізми списання інформаційних ресурсів тощо. Активну дискусію та обмін досвідом викликали питання проведення акредитації освітніх програм університетів та роль бібліотек у процесі проведення акредитацій. Підсумками наради були рекомендації щодо участі університетських бібліотек у міжнародних громадських бібліотечних організаціях, домовленості про подальше проведення онлайнового заходу «Антишкола бібліотечних працівників», напрацювання нових методів обслуговування користувачів під час військового стану. 
  Детальніше>>

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,