Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних







Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Електронні ресурси відкритого доступу іноземні та вітчизняні

ABC Chemistry - Безкоштовні повнотекстові наукові журнали з хімії. Архів поділений на 2 частини: журнали, які постійно доступні в Інтернеті, а інша частина – тестовий доступ та журнали, які тимчасово у вільному доступі
ADS (Astrophysics Data System, Digital Library for Physics and Astronomy) - Містить понад вісім мільйонів робіт з астрономії та фізики як з рецензованих, так і з не рецензованих джерел. Тези доступні безкоштовно в Інтернеті майже для всіх статей
AEA Journals - Повнотекстові англомовні наукові журнали з медичних, соціальних, біологічних, фізичних, юридичних наук, мистецтва та освіти.
arXiv - Безкоштовна служба розповсюдження та архів відкритого доступу наукових статей у галузі фізики, математики, інформатики, кількісної біології, кількісних фінансів, статистики, електротехніки та системних наук та економіки.
BionOne - Система спеціалізується у сегменті біології, екології та питань охорони навколишнього середовища. Повна колекція складає понад 200 періодичних видань (118 індексуються системою Web of Science). Колекція повних текстів статей цих журналів містить більше 100 тис. публікацій.
LIBRARIA - проект компанії Архівні інформаційні системи (АІС), що здійснюється у співпраці з бібліотеками, архівами та науковими інституціями в Україні та за її межами. Мета проекту – оцифрувати та надати доступ онлайн до якомога більшого масиву української історичної періодики.
ChemSpider. Search and share chemistry - Дозволяє відкрити найбільш повний вигляд вільно доступних хімічних даних за допомогою он-лайн - пошуку. Належить Королівському хімічному товариству.
CiteSeerX - Відкрита електронна бібліотека з комп’ютерних наук та пошукова машина за науковими публікаціями та препринтами
DOAJ (Directory of Open Access Journals) - Довідник журналів відкритого доступу, що індексує і забезпечує відкритий доступ до високоякісних, рецензованих журналів.
DOAB (Directory of Open Access Books) - Доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет.
 Getty Publications Virtual Library - Науково-дослідницька бібліотека, що містить видання з мистецтва, історії, археології, архітектури і гуманітарних наук. Книги доступні для читання он-лайн та для завантаження у PDF-форматі.
Hindawi - Близько 200 рецензованих науково-технічних журналів практично в усіх напрямках наукових досліджень. З січня 2007 р видавництво «Hindawi» прийняло модель Відкритого доступу до своїх журналів.
Ingenta - Постачальник контент-послуг для видавничої галузі, що базується в Оксфорді, Сполучене Королівство. Пропонує доступ до понад 28 тис. наукових журналів із широкими пошуковими можливостями.
J–STAGE (Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic) - Японський портал наукової інформації, надає доступ до понад 800 наукових журналів з різних галузей знань.
Prometheus  - Український громадський проект масових відкритих он-лайн-курсів, що були підготовлені викладачами трьох відомих українських університетів: КНУ імені Тараса Шевченка, КПІ та Києво-Могилянської академії
The OAPEN Library - Містить вільно доступні наукові книги, переважно в галузі гуманітарних та суспільних наук. Надає послуги видавцям, бібліотекам у сферах зберігання, розповсюдження та цифрового збереження.
WDL -Всесвітня цифрова бібліотека - Проект Бібліотеки Конгресу США за підтримки ООН з питань освіти, культури та науки та у співпраці з бібліотеками, архівами, музеями, навчальними закладами та міжнародні організації з усього світу.
Wiley Open Access - Проект відкритого доступу авторитетного наукового видавництва JohnWiley & Sons, Inc., в межах якого видаються близько 40 рецензованих он-лайнових журналів в галузі біологічних, хімічних та медичних наук.
Діаспоріана - українська діаспорна електронна бібліотека, заснована Олегом Богуславським 2011 р. Орієнтована на широкі кола користувачів і спрямована на поширення знань про українську еміграцію та її досягнення.
Е-books directory - Каталог електронних книг - це щодня зростаючий список посилань на вільно доступні книги, документи та конспекти лекцій.
Чтиво / Chtyvo - є однією з найбільших українських е-бібліотек. Містить твори з різних жанрів художньої літератури, а також публіцистичні, навчальні та наукові книги, статті, нариси тощо.

Електронні ресурси відкритого доступу медичної спрямованості

Academicjournals - Понад 100 журналів із відкритим доступом, що висвітлюють мистецтвознавчі та гуманітарні науки, техніку, медичні науки, суспільні науки, біологічні науки, фізичні та сільськогосподарські науки.
AJB (American Journal of Botany) - Всесвітньо відомий журнал, що публікує інноваційні дослідження у всіх галузях біології рослин (включаючи екологію, еволюцію, фізіологію, біорізноманіття, розвиток, генетику)
Bioline International - Відкритий доступ до наукових журналів з питань глобального розуміння здоров'я (інфекційних захворювань, епідеміології, нових захворювань), навколишнього середовища
BioMed Central - Близько 300 рецензованих журналів, що ділиться відкриттями наукових спільнот у галузі науки, техніки та медицини.
Free Medical Journals - Понад 4000 безкоштовних медичних журналів. Щоденні презентації нових журналів. Безкоштовна підписка на сповіщення журналу.
PLOS (Public Library of Science) - Публікує набір впливових журналів із відкритим доступом у всіх галузях науки та медицини. Журнали є редакційно незалежними та спеціалізуються на критеріях публікації та широті змісту
PMM (PubMed Central) - Безкоштовний повнотекстовий архів літератури з біомедичних наук Національної медичної бібліотеки США
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex