Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних
Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Електронні ресурси відкритого доступу 2022 рік

Research4Life - це державно-приватне партнерство Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Продовольчої та сільськогосподарської організації Об'єднаних Націй (ФАО), Програми Організації Об'єднаних Націй з навколишнього середовища (ЮНЕП), Світової організації інтелектуальної власності (ВОІВ), Міжнародної організації праці (МОП), бібліотеки Корнельського та Єльського університетів, Міжнародної асоціації наукових, технічних та медичних видавництв (STM) та широкого спектру міжнародних наукових видавництв.
EBSCO - постачальник дослідних баз даних EBSCO підтримує нас та пропонує скористатися безкоштовним доступом до медичних ресурсів EBSCO. Облікові дані для входу: Логін: ukrzdorovya / Пароль: ukr!22
Elsevier Health - безперечний лідер ринку у виданні та поширенні літератури, що охоплює широкий спектр медичних дисциплін, пропонує безкоштовний доступ до ClinicalKey, Complete Anatomy та Osmosis
Wiley Open Access - проект відкритого доступу авторитетного наукового видавництва JohnWiley & Sons, Inc., в межах якого видаються близько 40 рецензованих он-лайнових журналів в галузі біологічних, хімічних та медичних наук.
BMJ Publishing Group Ltd - один з найстаріших рецензованих медичних журналів в світі, глобальний постачальник освітніх послуг у сфері медицини для різноманітної читацької аудиторії.
BMJ Best Practice - онлайн-інструмент з підтримки клінічних рішень, призначений для допомоги в діагностиці, профілактиці та лікуванні хвороб пацієнтів.
BMJ Learning - освітній онлайн-ресурс для лікарів та інших фахівців у сфері охорони здоров’я, на якому розміщені понад 100 акредитованих рецензованих навчальних модулів у різних форматах.
British Royal Chemical Society - Королівське хімічне товариство (RSC) публікує нові дослідження, розвиває, просуває передовий досвіду в науці.
Busuu — платформа для вивчення іноземних мов надає українцям безкоштовний доступ до преміум-підписки.
Babbel — додаток для вивчення іноземних мов дає українцям можливість протягом трьох місяців вивчати одну з 14 доступних мов безкоштовно.
Gramaro — додаток для відпрацювання правил граматики англійської мови відкриває доступ до тарифу Premium на 1 рік.
Drops — додаток для вивчення 43+ мов відкриває для українців преміум-доступ на рік. Після реєстрації протягом 48 годин має прийти спеціальний промокод, якщо не прийшов — треба написати у підтримку.
Duolingo — додаток для вивчення мов заморозив для всіх користувачів з України. А кошти від користувачів, які вивчають з додатком українську мову, пожертвують на допомогу українцям.
Ling App — безкоштовний додаток Ling для українців та безкоштовний курс української мови.
Goethe Institut Ukraine — Курси німецької мови від різної тривалості для дорослих, підлітків та дітей за спеціальною ціною 7 грн (знижка 99.9%).
uTalk — додаток з вивчення найуживаніших слів будь-якої зі 149 мов доступний для українців безкоштовно.
Preply — платформа для вивчення різних предметів з репетиторами з усього світу запустила програму з підтримки вивчення іноземних мов для українців, які виїхали закордон. Заняття проходитимуть у форматі відеодзвінків, на яких репетитор протягом години допомагатиме вирішити мовні проблеми та відповідатиме на запитання.
Mondly — платформа з вивчення мов надає безкоштовний доступ до своїх курсів для всіх українців, які переїхали в європейські країни. Завантажуйте додаток і при реєстрації вказуйте рідну мову українську, щоб отримати преміум доступ.
Edualy — безкоштовні онлайн-курси польської мови. Зареєструйтеся на сайті та переглядайте уроки в прямому ефірі або в записі.
EnglishDom - відкривають безкоштовний доступ на рік до всіх своїх онлайн-курсів з вивчення англійської мови за промокодом #StandWithUkraine.
Yakaboo - компанія надала безкоштовний доступ до читання та прослуховування книг у додатку.
PocketBook - відкрив кредит на 200 гривень. На цю суму можна завантажити книги безкоштовно.
Видавництво «Старого Лева» — надало безкоштовний доступ до дитячих книг. Також на сайті можна купити подарунковий сертифікат для українських біженців.
Видавництво «Vivat» — зробили електронні книги безкоштовними
Видавництво «Фоліо» - усі електронні книги видавництва по 1 грн., плюс ці кошти будуть перераховані до ЗСУ. Потрібно використовувати промокод - Book.
«Видавництво Анетти Антоненко» — електронні книги за 1 грн. на сайті "Видавництва Анетти Антоненко". Також всі гроші підуть на потреби Армії. Акція діє до 01 Червня 2022.
Кампстер — інтерактивна платформа для навчання безкоштовний доступ до ринкових 22 онлайн-курсів із програмування, маркетингу, тайм-менеджменту, вивчення мов, копірайтингу та ін. Платформа Кампстер - якість перевірена експертами та понад 250.000 відвідувачами!
Genius.Space — навчальна онлайн-платформа, відкрила українцям безкоштовний доступ до всіх своїх професійних курсів. Щоб почати навчання, оберіть одну з програм (інтернет-маркетинг, SMM, дизайн, управління тощо) та заповніть анкету учасника. Протягом 24-72 годин команда платформи перевірить ваші дані та надішле доступ на e-mail.
Coursera — компанія пропонує студентам з України безкоштовний доступ до більш ніж 5000 курсів від більш ніж 200 провідних світових університетів та компаній. Курси можна пройти англійською або російською мовою після реєстрації.
Prometheus - опануйте актуальні навички на онлайн-курсах від кращих викладачів на найбільшій освітній платформі України на різні теми, від інформаційної гігієни до управління фінансами.
Alison — платформа з понад 4 тисячами безкоштовних онлайн-курсів англійською мовою на різну тематику.
Boosta Academy — онлайн-школа від IT-компанії Boosta дає безкоштовний доступ до всіх своїх курсів тим, хто потребує чи просто хоче освоїти нову digital-професію. Отримати доступ до курсів можна, заповнивши Google-форму.
ВУМ online — освітня ініціатива, що поширює ідеї і сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні. Пропонують різноманітні просвітницькі курси про волонтерство, журналістику рішень, економічну грамотність громадянина тощо.
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,