Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Повнотекстові БД
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

 • 18 Липня 2017 року

  Вельмишановна університетська спільното!

     Повідомляємо Вам про те, що опублікована 4-та редакція впровадженого в минулому році рейтингу TOP UNIVERSITIES BY GOOGLE SCHOLAR CITATIONS.
     Рейтинг вищих навчальних закладів світу укладається Cybermetrics Lab двічі на рік (взимку та влітку) та формується за результатами підрахунку кількості цитувань праць топ 10 представників закладу у Google Академії (перший, найбільш цитований, профіль виключається з підрахунку для репрезентативності вибірки). Кількість цитувань подається на 2-4 липня 2017 року. Значення цього рейтингу стануть одним з критеріїв формування майбутнього Ranking Web 2017 університетів світу (відомого як рейтинг Webometrics), публікація котрого очікується у кінці липня 2017 року.
     Цього разу у рейтингу відображені 113 вищих навчальних закладів України (оцінювались 9500 установ світу, але у рейтингу представлені близько 5000 з найвищими показниками). 
  Детальніше>>

 • 14 Липня 2017 року

  Шановні читачі!

     Нещодавно до Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича завітав професор дон Франческо Браскі, директор Амброзіанської бібліотеки м. Мілан (Італія), Ірина Багратіон-Мухранелі, професор Свято-Тихонівського православного гуманітарного університету та вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, а також благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров). Під час зустрічі з директором Наукової бібліотеки, доктором наук із соціальних комунікацій Олегом Сербіним обговорювалися питання співпраці між університетською бібліотекою імені М. Максимовича та міланською Амброзіанською бібліотекою. Між керівництвом бібліотек було досягнуто домовленостей щодо підготовки договору про співпрацю та підписання його вже восени поточного року. Пані Багратіон-Мухранелі, яка постійно працює в наукових фондах бібліотек різних країн, розповіла про роботу відділу стародавніх рукописів Тбіліської бібліотеки та відзначила важливість титанічної роботи працівників бібліотеки ім. М. Максимовича в контексті реалізації проекту Old Printed Books.
     Крім того, гості мали можливість познайомитися з фондами бібліотеки. Завідуюча відділом рідкісних книг та рукописів, кандидат філософських наук Катерина Кучмай, разом з провідним спеціалістом відділу Дмитром Лукіним і головним бібліотекарем Анжелікою Кириченко ознайомили відвідувачів з рідкісними та цінними виданнями, стародруками та розповіли про особливості роботи. В рамках проведеної зустрічі для гостей провели екскурсію музеями університету.
     Дякуємо нашим поважним гостям, і сподіваємося, що ця тристороння зустріч сприятиме розвитку українсько-італійської культурної дипломатії та зміцненню духовної культури України.

   
  Згорнути>>

 • 10 Липня 2017 року

  До відома користувачів!

     Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича пропонує новий випуск аналітичного огляду «Вища освіта і наука» № 6 (червень) за 2017 р.
     Метою огляду є узагальнення інформації з питань реформування вищої школи і науки в Україні та за її межами, адаптації до інноваційних змін у сучасному глобалізованому світі в контексті входження України до європейського освітнього простору.
     У виданні також представлено документи про творчу спадщину видатних діячів в науковій та освітній галузі України та зарубіжжя. Висвітлюється інформація щодо модернізації освітніх процесів у ВНЗ та наукових установах: історія, сучасний стан та перспективи розвитку. Окремий розділ вміщує видання, що стосуються діяльності бібліотек ВНЗ України та у світі. 
  Детальніше>>

 • 30 Червня 2017 року

  Вельмишановна університетська спільното!

     Із приємністю повідомляємо Вам про те, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка вперше представив Україну у ShanghaiRanking Global Ranking of Academic Subjects (GRAS) 2017 від компанії ShanghaiRanking Consultancy – відомої укладанням одного з найвпливовіших рейтингів університетів світу Academic Ranking of World Universities (відомого під назвою «Шанхайський рейтинг»). Наш університет посів 401-500 позицію у науковій дисципліні – математика (природничі науки). 
  Детальніше>>

Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,