Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Бази даних
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

Шановні читачі!
З технічних причин в розділі сайту "Стародруки" НБ ім. М. Максимовича доступна тільки частина документів.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.


Шановні читачі!
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича на період дистанційного навчання студентів буде працювати за таким графіком:
понеділок - п'ятниця з 09:00 до 17:30 год.;
субота - вихідний день.


 • 16 Лютого 2018 року

  Шановні читачі!

     На базі НБ ім. М. Максимовича пройшло чергове робоче засідання міжвідомчої Комісії з питань упровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) в Україні. Тема засідання: Підведення підсумків упровадження УДК в Україні у 2017 році та плани на 2018 рік.
     Прийняти участь у заході ще були запрошені особи: Шевченко І.О. — директор Центру неперервної культурно-мистецької освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, президент Української бібліотечної асоціації; Гаранін О.Я. — директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (УНДІАСД). Всім учасникам попередньо було розіслано запрошення для участі та перелік питань для розгляду, а саме:

  • стан підготовки наказів міністерств і відомств та внесення змін у законодавчі й нормативні документи з бібліотечної і видавничої справи у зв'язку з прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 № 177 "Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації";
  • стан упровадження УДК у бібліотечній, видавничій та архівній галузях;
  • стан організації навчальної та методичної роботи у бібліотеках різних систем і відомств; пропозиції щодо внесення змін у навчальні програми вищих та середніх спеціальних навчальних закладів з підготовки фахівців бібліотечної, видавничої та архівної галузей та ряд інших питань.
     Із вступним словом до шановних колег звернувся — голова комісії директор Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича, доктор наук із соц. комунікацій, Сербін О.О. Щодо методичного забезпечення впровадження УДК в Україні: зі звітом Книжкової палати України за 2017 рік та планом на 2018 рік присутніх ознайомила заступник директора з наукової роботи Книжкової палати України - Гуцол Г.О. 
  Детальніше>>

 • 15 Лютого 2018 року

  Шановні читачі!

     8 лютого виповнилося 190 років від дня народження Жуля Верна (1828 – 1905), всесвітньо відомого французького письменника. Він був справжнім засновником наукової фантастики, що ґрунтувалася на науковій вірогідності й нерідко на науковому передбаченні, був чудовим майстром пригодницького роману, жагучим пропагандистом науки та її майбутніх здобутків. Працьовитість Жуля Верна вражає масштабністю. Його творчий здобуток складає шістдесят три романи та два збірники повістей і оповідань, виданих у 97 книгах. Твори Жуля Верна за кількістю перекладів займають друге місце серед усіх письменників світу. До дня народження письменника в 12 читальній залі встановлена книжкова виставка.

   
  Згорнути>>

 • 7 Лютого 2018 року

  До відома користувачів!

     Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича пропонує новий випуск аналітичного огляду «Вища освіта і наука» № 1 (січень) за 2018 р. Огляд висвітлює питання щодо стану, тенденцій і перспектив розвитку сучасної вищої освіти та науки в Україні, а також зарубіжний досвід.
     З попередніми випусками Ви можете ознайомитись у відповідних розділах сайту. • 29 Січня 2018 року

  До відома користувачів!

     Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича пропонує новий випуск аналітичного огляду «Вища освіта і наука» № 11/12 (листопад–грудень) за 2017 р.
     Огляд висвітлює питання щодо стану, тенденцій і перспектив розвитку сучасної вищої освіти та науки в Україні, а також зарубіжний досвід.
     З попередніми випусками Ви можете ознайомитись у відповідних розділах сайту.Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,