Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних
Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

 • 26 Січня 2023 року

  Шановні читачі!

  У зв'язку з санітарним днем, 27 січня 2023 р., Наукова бібліотека ім. М. Максимовича читачів не обслуговує. • 25 Січня 2023 року

  До відома користувачів!

     Співробітниками Інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича підготовлено бібліографічний огляд статей, відеоновин та фоторепортажів «Фейкова інформація в умовах повномасштабної російсько-української війни».
     В огляді зібрано матеріали про ключові елементи інформаційного фронту росії проти Україні – фейкі, маніпуляції, викривлення історичних фактів та інше, які країна-терорист поширює у ЗМІ. росія роками вкладала мільйони в пропагандистську армію, поширювала наративи, які викривлюють реальність та українську історію. Але завдяки професійності та мужності українських журналістів світ бачить правду про російсько-українську війну, жахливі злочини росії та їх наслідки.

   
  Згорнути>>

 • 25 Січня 2023 року

  До відома користувачів!

     Запрошуємо на вебінари Clarivate! Українських науковців запрошують взяти участь у серії вебінарів з питань використання платформи Web of Science, організованих компанією Clarivate. Доповідач к.б.н. Ірина Тихонкова, к.б.н., Customer Success Consultant, Clarivate.
     Серія: Research smarter

     26 січня 2023
     Тема: Про фінансування наукових досліджень
     Тези: Стратегічні плани науково-дослідних установ та фінансових установ є центральним елементом планування та визначення майбутнього напрямку, тому відстеження фінансування та впливу досліджень є надзвичайно важливим. Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися більше про аналіз фінансування досліджень, в тому числі про те, як визначити історичні тенденції та узгодити результати з вашим стратегічним планом. Ми також розкриємо ландшафт фінансування у вашій спеціальності, хто фінансує лідерів у вашій галузі та багато іншого. 
  Детальніше>>

 • 20 Січня 2023 року

  До відома користувачів!


     Абонемент обслуговування художньою літературою презентує до Дня Соборності України добірку віршів українських поетів.Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,